අද දවස ඔබට කොහොමද 2018/07/18

0
1848

 

මේෂ ලග්නය

අලුතෙන් යමක් ආරම්භ කරන්නට සිත තුල නළියන බලාපොරොත්තු ඇති වන දවසක්. ඔබ බොහෝ සැලසුම් සකස් කරන දිනයක්. හැබැයි අනවශ්ය ආකාරයට කටයුතු කල් දමන ආකාරයකුත් දක්නට ලැබෙනවා. ජයඅංක :- 1, 2, ජය වර්ණ :- රතුනිල්

වෘෂභ ලග්නය

මවු පාර්ශවිය ඥාතින් සමග පවතින සම්බන්දතා සාර්ථක කරගැනීමට හැකියාවක් පවති. පින් සිතිවිලි වර්ධනය වන නිසාම අන් අයත් සමග බොහොම දැහැමි සිතින් යුතුව කටයුතු කරන්නට හැක. අන් අයගේ වේදනාවන් වෙනුවෙන් ඔබ පෙනී සිටින දවසක්. ජයඅංක :- 1, 2, ජය වර්ණ :- රතු,කහ

මිථුන ලග්නය

කලබලකාරී ස්වභාවයකින් යුතුව කටයුතු කරන්නට සිදු වනවා ඇත. බොහෝ කටයුතු වෙනස් වන ආකාරයක් දක්නට ලැබෙ. ඔබගේ කටයුතු නිම කරගැනීමට කාලය මදි වන ආකාරයක් පවති. උදෑසන සිටම සැලසුම් සහගත ලෙස කටයුතු කළ යුතුයි. ජය අංක :- 1, 4, ජය වර්ණ :- කොළ, රතු

කටක ලග්නය

කරන කියන කටයුතු වලින් ඔබගේ ආර්ථිකය වඩ වඩා දියුණු කරගැනීමට හැකියාවක් පවති. විනෝදකාමී ආකාරයෙන් කටයුතු පවත්වාගෙන යන්නට ඔබ උත්සාහ දරනවා. නමුත් මුත්රාආශය, කොන්ද ආශ්රිුතව ආබාධතා වලින් දවසේ කටයුතු වලට යම් බාධා. ජය අංක :- 2, 3, ජය වර්ණ :- සුදු, රතු

සිංහ ලග්නය

ජයග්රාගහි මානසිකත්වයෙන් යුක්තව ඔබ කටයුතු කරයි . අතගසන සෑම කටයුත්තක්ම සාර්ථක කරගැනීමට හැකියාවක් පවති. ඔබ යම් ආයෝජනයක් කරලා තිබෙනවානම් ඒවගේ ප්ර තිඵල ලබාගැනීමට හැකියාවක් පවති. මිතුරුකම් වර්ධනය වේ. ජය අංක :- 2, 4, ජය වර්ණ :- රතු, සුදු

කන්‍යා ලග්නය

අන් අයගේ ප්රරසාදයට ලක් වීමේ අවස්තාව වැඩියි. පොදු කටයුතු වලට මැදිහත් වීමේ වැඩි ඉඩකඩක් පෙන්නුම් කර පවති. ඔබගේ වචනය අන් අය විශ්වාස කරන ආකාරයක් දක්නට ලැබෙ. අනපේක්ෂිත ගමන් කිහිපයක් ඇති වන්නට පුළුවන්. ජය අංක :- 1, 6, 9 ජය වර්ණ :- කොළ, නිල්

තුලා ලග්නය

සෞඛ්යේ පිළිබඳව වෙනදාට වඩා සිතා බලා කටයුතු කල යුතුයි. සෙම් සහිත රෝග වලින් යම් ආකාරයකට පීඩාකාරී ස්වභාවයක් ඇති වන්නටද පුළුවන්. ගණිත මිණිත ආශ්රිුත කටයුතු වල නිරත වන තුලා ලග්න හිමියන්ට යහපත්. ජය අංක :- 4, 7, 8 ජය වර්ණ :- කහ, රතු

වෘශ්චික ලග්නය

කටයුතු වල අනපේක්ෂිත වෙනස්කම් රාශියක් ඇති වන්නට හැකියාවක්. අන් අය අතර ජවසම්පන්න කටයුතු කරන්නට හැකියාවක්. සිනාසී කටයුතු කරනු ඇත. දියුණුවට අන් අයගේ අතහිත පහසුවෙන්ම ලඟා කරගැනීමට හැකියාවක්. ජය අංක :-  4,7 ජය වර්ණ :- රතු, තැඹිලි

ධනු ලග්නය

මුරණ්ඩු සහ ආවේගශීලි ගති ලක්ෂණ ඇති කරන්නට හැකියි. සහෝදර පාර්ශවිය කටයුතු වලටත් යම් ආකාරයක මැදිහත් වීමක්. ඔබ කාර්යබහුල ස්වභාවයකුත් ඇති කරවනවා. ඔබ සතුටින් සිටින්නට උත්සාහ දරනවා. ජය අංක :- 1, 5, 7 ජය වර්ණ :- කහ, රතු

මකර ලග්නය

ඔබ වියපැහැදම් කරන විට ඒ කුමන කාරනාවක් සඳහාද යන වග හොඳින් සිතා බලා කටයුතු කිරීම වැදගත්. වැඩ කටයුතු නිසි පරිදි සැලසුම් කිරීම වටි. එමෙන්ම ප්‍රීතිමත් අවස්ථා වලට සහභාගී වීමට ඔබට ආරාධනා හොඳින්ම ලැබෙනු ඇත. ජය අංක :- 4, 5, 8 ජය වර්ණ :- කොළ, නිල්

කුම්භ ලග්නය

ඔබගේ හිතවත් උදවිය සමග ගනුදෙනු ඉවසිලිවන්තව කටයුතු කිරීම තමයි. ඔබ අන් අය වෙනුවෙන් කැප වෙනවා මෙන්ම වෙහෙස වනු ඇත. අනවශ්‍ය පිඩා මගහරවාගෙන කටයුතු කිරීම වැදගත්. ඇස් ආශ්‍රිත රෝග පිඩා ඇති වීමට ඉඩ ඇත. ජය අංක :- 3, 4, 5 ජය වර්ණ :- කොළ, නිල්

මීන ලග්නය

ප්‍රේම සම්බන්ධතා ශක්තිමත් වන ආකාරයක් දක්නට ලැබෙ. කෙටි ආර්ථික තත්වයන්ගෙන් ආදායම් උපයනවා ඇත. උෂ්ණ රෝග වලින් පිඩා ඇති වීමට ඔබට හැකියාවක් පවති.. ජය අංක :- 2, 3, 7 ජය වර්ණ :- තැඹිලි, කහ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here