අද දවස ඔබට කොහොමද 2018/07/17

0
1328

මේෂ ලග්නය

පමණට වඩා අන් අය විශ්වාස කරගෙන කරගෙන කරනු ලබන කටයුතු එතරම් සාර්ථක වන ආකාරයක් පෙන්නුම් නොකරයි. ඔබට අද දිනයේදී යෝගයක් උදා වී පවති.එය ඉතා ශුභයි. විශේෂයෙන් ඔබ ගනුදෙනු වලදී ප්‍රවේශම් වීමවැදගත්. ජයඅංක :- 1, 2, ජය වර්ණ :- රතුනිල්

වෘෂභ ලග්නය

පවුලේ අයගේ අවවාද අනුශාසනා පිළිගැනීම වැදගත්. විශේෂයෙන් රෝග පිඩාවන්ට ලක් වීමේ ඉඩකඩක් පවති. තෙල් සහ සීනි සහිත ආහාර පාන වෘෂභ ලග්න හිමියන්ට අගුණයි. ජයඅංක :- 1, 2, ජය වර්ණ :- රතු,කහ

මිථුන ලග්නය

ඔබගේ දැනුම හැකියාවන්ගෙන් ප්‍රයෝජන ගත යුතු දිනයක්. ඔබගේ දැනුම හැකියාව තුලින් අන් අය ප්‍රයෝජන ගන්නට පුළුවන්. ආත්ම විශ්වාසයෙන් යුතුව කටයුතු කල යුතු දිනයක්. බුද්ධියට මුල් තැන දී කටයුතු කරන්න. ජය අංක :- 1, 4, ජය වර්ණ :- කොළ, රතු

කටක ලග්නය

ඔබ ගනු ලබන තීරණ අනාගත පහසුවෙන් සාර්ථක කරනවා ඇත. යුතුකම් වගකීම් වලට අනුගත වීම වැදගත්. අනාගතය දීප්තිමත් කරවන අන්දමේ සිදුවීම් සිදු වනු ඇත. උෂ්ණාධික රෝග පිඩා උදරයට හානිකර තත්වයන් උදා කරවන්නටද හැකියාව. ජය අංක :- 2, 3, ජය වර්ණ :- සුදු, රතු

සිංහ ලග්නය

සවස් භාගය වන විට ජය උදාපත් කරගන්නටනම් ඔබ සැලසුම්සහගතව කටයුතු කිරීම ඉතාමත්ම වැදගත්. විශේෂයෙන් අද දවසේ සිංහ ලග්න හිමියන්ට ලැබීම් සඳහා ඉතාමත්ම ශුභයි. ජය අංක :- 2, 4, ජය වර්ණ :- රතු, සුදු

කන්‍යා ලග්නය

ඔබ ඉක්මන් තීන්දු තීරන ගැනීමේ ඉඩකඩක් පවති. අධික අනුකම්පාවෙන් යුතුව කටයුතු කිරීම ඔබට අවාසිදායක ලෙස බලපාන්නට පුළුවන්. බුද්ධිය පෙරදැරි කරගෙන කටයුතු දියත් කිරීම වැදගත්. අස්ථි ආශ්රිත රෝග වලට ලක්වන්නට පුළුවන්. ජය අංක :- 6, 9 ජය වර්ණ :- කොළ, නිල්

තුලා ලග්නය

කටයුතු වල නිරත වීමේදී සමානාත්මතාවය පෙරදැරි කරගෙන කටයුතු කරන්නට මතක තබාගන්න. චෝදනා අපහාස ආදියට ලක් වීමේ ඉඩකඩක් පවති. ඔබගේ දුර්වලතාවන් සහ ශක්තින් තේරුම් ගෙන දවසේ කටයුතු දියත් කිරීම වැදගත්. ජය අංක :-  4, 7, 8 ජය වර්ණ :- කහ, රතු

වෘශ්චික ලග්නය

ඔබගේ පවුලේ සාමයට සහජීවනට යහපත් නොවෙයි. උදෑසන සිටම සමබරතාවයකින් යුතුව කටයුතු කරන්නට මතක තබාගන්න. සැලසුම්සහගත වීම වැදගත්. හිස ආශ්‍රිත ආබධතා ඇති වීමට හැකියාවක් පවති. ජය අංක :- 4, 6, 7 ජය වර්ණ :- රතු, තැඹිලි

ධනු ලග්නය

ඔබ සිතන්නේ පසුගිය දිනවල පැවති මානසික ව්යාකුලතාවයන් පිළිබඳවයි. විශ්වීය ශක්තිය වාසි සහගත ලෙස උපකාර වනවා. අතපසු වූ කටයුතු පහසුවෙන් සාර්ථක වනු ඇත. උදෑසන සිටම සැලසුම්සහගතව කටයුතු කිරීම වැදගත්. ජය අංක :- 1, 5, 7 ජය වර්ණ :- කහ, රතු

මකර ලග්නය

අද දිනයේදී ඔබට ෂෝගයක් උදා වී පවති. ඉතාමත්ම යහපත් දිනයකි. කාන්තා පාර්ශවය සමග වැඩි ගනුදෙනු කිරීම එතරම් යහපත් නැත. ශුභම ශුභ දිනයක් බවට පහසුවෙන් පත් කරගන්නට හැකියාව පවති.ජය අංක :- 4, 5, 8 ජය වර්ණ :- කොළ, නිල්

කුම්භ ලග්නය

දුරබැහැර ගමනක් බිමනක් පිළිබඳව බලාපොරොත්තුවෙන් සිටියානම් සාර්ථක කරගැනීමට හැකියාව පවති. විශේෂයෙන්ම විදේශගත ගමන් බිමන් පිළිබඳව බලාපොරොත්තු සාර්ථක කරගන්නට පුළුවන්. තුවාල ඇති වීමට හැකියාව ඇත. ජය අංක :- 3, 4, 5 ජය වර්ණ :- කොළ, නිල්

මීන ලග්නය

නොසලකා හරිනු ලබන සුළු අසනීප තත්වයන් වල විපාක අද සවස් වන විට අත්විඳීමට සිදු වේවි. ප්‍රතිශක්තිකරණය හීන වන ආකාරයක් දක්නට පුළුවන්. රෝග පිඩා ආදියෙන් පිඩා විඳිනවානම් නිසි මාත්‍රාවට ඖෂධ ලබාගැනීම වැදගත් වේවි. ජය අංක :- 2, 3, 7 ජය වර්ණ :- තැඹිලි, කහ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here