අද දවස ඔබට කොහොමද 2018/07/16

0
1580

මේෂ ලග්නය

අධ්‍යාපන කටයුත්තක නිරත වන තුල තරමක් බාධා ඇති වන්නට පුළුවන්. කායික ශක්තිය යහපත් වන දිනයකි. යම් කාර්යබහුලතාවයක් අද දවස පුරාම ඇති වන්නට පුළුවන්. ඔබගේ කටයුතු සාර්ථක ලීලාවෙන් අවසන් කරන්නට හැකියාව උදාපත් වේවි. ජයඅංක :- 1, 2, ජය වර්ණ :- රතුනිල්

වෘෂභ ලග්නය

ගෙවල් දොරවල් ආශ්‍රිත කාරණාවලදී යම් කාර්යබහුල ස්වභාවයක් ඇති වන්නට හැකියාවක් පවති. අනවශ්‍ය කටයුතු වලට මැදිහත් වී අත්‍යවශ්‍ය කටයුතු රැසක් මගහැරෙන ආකාරයක් දක්නට ලැබෙ. සැලසුම්සහගත වීම වැදගත්. ජයඅංක :- 1, 2, ජය වර්ණ :- රතු,කහ

මිථුන ලග්නය

පෞරුෂත්වය විදහා දක්වන්නට හැකියාව ලැබෙන දවසක්. ඔබ බලාපොරොත්තු වුණු සීමාව තුල ඔබගේ කටයුතු සිදු කරගැනීමට හැකියාව ඇත. ඒ නිසාම අන් අය ඔබගෙන් උපදෙස් පතාගෙන එන දවසක්. හැඟීම් වැඩි වශයෙන් උද්දීපනය වන දිනයකි. ජය අංක :- 1, 4, ජය වර්ණ :- කොළ, රතු

කටක ලග්නය

ඔබගේ ආරක්ෂාව පිළිබඳව බොහොම හොඳින් සැලකිලිමත් වීම වැදගත්. ඒ වගේම ශරීර සෞඛ්‍යයේත් යම් කිසි අඩුපාඩු අවහිරතා ඇති වීමට ඉඩකඩක් පවති.ඔබ තරමක් ඉවසිලිවන්තව කටයුතු කල යුතු දිනයක්. ගෞරවය ආරක්ෂා වන පරිදි කටයුතු කරන්න. ජය අංක :- 2, 3, ජය වර්ණ :- සුදු, රතු

සිංහ ලග්නය

කලබලකාරී තත්වයක් ඇති වන්නට හැකියාවක් පවති. තරමක් රස්තියාදු වීමේ ගති ලක්ෂණත් ඇති වන්නට පුළුවන්. නිසි සැලසුමකට අනුව කටයුතු කිරීම ද වැදගත්. අභිමතය අනුව කටයුතු කිරීමෙන් කටයුතු සාර්ථක කරගැනීමට හැකියි. ජය අංක :- 2, 4, ජය වර්ණ :- රතු, සුදු

කන්‍යා ලග්නය

ගේ දොර යානවාහන පිළිබඳව යම් යම් අර්බුධකාරි තත්වයන් ඇති වන්නට පුළුවන්. ඔබ සිතනවාට වඩා ඔබට බාධාකාරී තත්වයන් ඇති කිරීමට හැකියාව පවති. යුතුකම් වගකීම් ඉතාමත්ම ඉහල මට්ටමක පවති. ජය අංක :- 1, 6, 9 ජය වර්ණ :- කොළ, නිල්

තුලා ලග්නය

අද දිනය ඔබට උදා වන්නේ යෝගයක් ද උදා කරවමින්. ඉතාමත්ම ශුභ දිනයක් ලෙසින් හඳුන්වන්නට පුළුවන්. අද දිනය තුල ඔබගේ ආකර්ෂණ ශක්තිය ඉතාමත්ම ඉහල තත්වයක පවති. ආ ගිය තැන අන් අයගේ පිළිගැනීම ඇති වේ. ජය අංක :- 4, 7, 8 ජය වර්ණ :- කහ, රතු

වෘශ්චික ලග්නය

ඔබට පසුගිය දින කිහිපය තුල යම් යම් බාධාකාරී තත්වයන් පැවතුනානම් එම තත්වයන් දුරු වී ය. බොහෝ බාධාකාරී තත්වයන් නිරාකරණය කරගැනීමට හැකියාව ඔබට උදා වේ. කෝටියක් දෝෂ භංග කරවන දිනයක්. කටයුතු සාර්ථක වේ. ජය අංක :-  4, 6, 7 ජය වර්ණ :- රතු, තැඹිලි

ධනු ලග්නය

ඉවසීම සහගත බව සහ කාරුණික බව ඉවත්ව යන අකාරයක් දක්නට ලැබෙ. ආවේගශීලි ගති ලක්ෂණ මතු කිරීමේ ඉඩකඩක් පවති. හිතවතුන් දුරස් වීම වැනි දේ සිදු වන්නට ඉඩකඩක් පවති. රැකි රක්ෂා වලට බාධාවන් ඇති වන්නට ඉඩකඩ පවති. ජය අංක :- 1, 5, 7 ජය වර්ණ :- කහ, රතු

මකර ලග්නය

තරමක් කලබලකාරී ගති ලක්ෂණ ඇති කරවන්නට හැකියාව. ලැබීම් සඳහා යහපත් වුවත් විඳීමට පිනක් නොමැත.උදෑසන සිටම ඔබට සැලකිලිමත්ව කටයුතු කල යුතු ආකාරයක් දක්නට ලැබෙ. දණහිස් ආශ්‍රිත ආබාධතා ඇති වීමට ඉඩකඩක් පවති. ජය අංක :- 4, 5, 8 ජය වර්ණ :- කොළ, නිල්

කුම්භ ලග්නය

ප්‍රභල ධනයෝගයක් උදා වී පවති.ඉතාමත්ම යහපත් දිනයක්. පෙර පින් පල දෙන දවසක්. කරන්නට බලාපොරොත්තු වන කටයුතු වලත් අති සාර්ථක ප්‍රතිඵල උදා කරවන්නට හැකියාව පවති. නව ධනෝපායන මාර්ග උදාපත් වනවා. ජය අංක :- 3, 4, 5 ජය වර්ණ :- කොළ, නිල්

මීන ලග්නය

සතුට සැනසුමට යම් යම් පීඩාකාරී තත්වයන් උදා කරවනවා. අන් අය වෙනුවෙන් කැපවීමෙන් කටයුතු කිරීමේදී දුර සිතා බලා කටයුතු කිරීම වැදගත්. ඔබගේ කැපවීමට ලැබෙන්නාවූ ප්‍රතිචාර ඉතාමත් ම අවම තත්වයේ පවති. මානසික පීඩා වලට ද ලක් වීම ට හැක. ජය අංක :- 2, 3, 7 ජය වර්ණ :- තැඹිලි, කහ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here